Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
25.06.2018 POLİS BÜLTENİ
26.06.2018  
1. ANTALYA  - YAĞMA (GASP)

Saat 19.00 sıralarında Muratpaşa İlçesi Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin darp edilmek suretiyle cep telefonunun gasp edilmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

2. AYDIN  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.20 sıralarında Kuşadası İlçesi Karaova Mahallesi Karaova Sokakta bulunan bir Otelde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

3. AYDIN  - YARALAMA

Saat 16.00 sıralarında Söke İlçesi Yenikent Mahallesi 34 Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 3 kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.25 sıralarında Fatih İlçesi Kalenderhane Mahallesi Şehzade Camii avlusunda, açık kimliği tespit edilemeyen bir erkek şahsı bıçak ile öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

5. KOCAELİ  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.30 sıralarında Körfez İlçesi Güney Mahallesi Bodur Sokakta bulunan yerde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

6. SİVAS  - YAĞMA (GASP)

Saat 10.45 sıralarında İl Merkezi Şeyh Şamil Mahallesi Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile tehdit etmek suretiyle 25.000 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

7. UŞAK  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.00 sıralarında İl Merkezi Sarayaltı Mahallesi Şeker Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır. 

 

8. KIRIKKALE - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.52 sıralarında Keskin İlçesi Altuntaş Mahallesi Hüdaverdi Atakul Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.