Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
24.08.2018 POLİS BÜLTENİ
25.08.2018  
1. ADIYAMAN  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 17.00 sıralarında Kahta İlçesi Turgut Özal Mahallesi Abdullah Köroğlu Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette 2 kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi aynı tabanca ile intihar etmiştir. 

 

2. ANKARA  - YARALAMA

Saat 18.15 sıralarında Çankaya İlçesi Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokakta bulunan iş yerinde 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi aranmaktadır. 

 

3. BALIKESİR  - YARALAMA 

Saat 02.00 sıralarında Karesi İlçesi Eski Kuyumcular Mahallesi Çavuş Sokak üzerinde bir kişinin pompalı tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 08.00 sıralarında Beyoğlu İlçesi Şehit Muhtar Mahallesi Mis Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 09.00 sıralarında Ataşehir İlçesi Ferhatpaşa Mahallesi 23 Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 18.30 sıralarında Pendik İlçesi Kaynarca Mahallesi Trablus Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 20.45 sıralarında Çekmeköy İlçesi Merkez Mahallesi Köroğlu Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan bir kişi aranmaktadır. 

 

8. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 23.20 sıralarında Sultangazi İlçesi Gazi Mahallesi 1342 Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

9. MARDİN - YARALAMA 

Saat 00.15 sıralarında Savur İlçesi Kaplan Mahallesi Bahri Yavuz Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette bir kişiyi darp ederek yaralayan şahıs yakalanmıştır.  ​