Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
24.03.18 POLİS BÜLTENİ
25.03.2018  
1. AĞRI  - ZEHİRLENME

Saat 09.40 sıralarında Taşlıçay İlçesi 15 Temmuz Şehitler Mahallesi 2 nolu Küme Evlerinde bulunan bir ikamette, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 4 kişi tedavi altına alınmıştır.

 

2. ANTALYA  - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Muratpaşa İlçesi Tahılpazarı Mahallesi 459 Sokakta bulunan bir iş merkezinde 2 kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

3. BALIKESİR   - YARALAMA

Saat 15.25 sıralarında Altıeylül İlçesi Hasan Basri Çantay Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

4. BALIKESİR   - YARALAMA 

Saat 22.30 sıralarında Ayvalık İlçesi Hayrettinpaşa Mahallesi 13 Nisan Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

5. ÇORUM    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 00.30 sıralarında İl Merkezi Kale Mahallesi Kıbrıs Caddesi 6 Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 14.00 sıralarında Beylikdüzü İlçesi Kavaklı Mahallesi Ayazma Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 3 kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

7. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 16.40 sıralarında Ümraniye İlçesi Elmalıkent Mahallesi Bahçeler Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmış, 2 kişi firari olarak aranmaktadır.​