Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
24.02.2018 POLİS BÜLTENİ
26.02.2018  
1. DENİZLİ - YARALAMA

Saat 02.00 sıralarında Merkez Efendi İlçesi Sevindik Mahallesi Ankara Bulvarı üzerinde bulunan bir eğlence merkezinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.

 

2. HATAY  - YARALAMA

Saat 19.15 sıralarında Arsuz İlçesi Karaağaç Mahallesi 391. Sokak üzerinde bulunan bir restaurantta 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

3. İSTANBUL   - YAĞMA (GASP)

Saat 12.23 sıralarında Güngören İlçesi Güneştepe Mahallesi Nevbahar Sokak ile Necip Fazıl Kısakürek Caddesi kesişiminde bir kişinin darp edilerek, cep telefonu ve bankamatik kartının gasp edilmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır. 

 

4. İSTANBUL    - YAĞMA (GASP)

Saat 12.40 sıralarında Fatih İlçesi Sümbül Efendi Mahallesi Hacı Evhaddin Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin çantasını gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

5. KOCAELİ    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.50 sıralarında Gebze İlçesi Mustafapaşa Mahallesi Gümüşpala Caddesi 767 Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. ORDU   - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.30 sıralarında Ünye İlçesi Çınarlık Mahallesi Güdükkuyu Dere Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

7. SİVAS  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.30 sıralarında İl Merkezi Şeyhşamil Mahallesi 85. Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 ​