Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
23.10.2018 POLİS BÜLTENİ
24.10.2018  
1. AMASYA  - YARALAMA 

Saat 02.25 sıralarında İl Merkezi Hacı İlyas Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

2. ANKARA - YARALAMA

Saat 14.30 sıralarında Çankaya İlçesi Bayraktar Mahallesi Akhisar Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

3. ANKARA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.00 sıralarında Mamak İlçesi Demirlibahçe Mahallesi Demirkapı Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

4. BURSA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 08.00 sıralarında Yıldırım İlçesi Mimarsinan Mahallesi Girne Caddesi üzerinde bir kişiyi bıçak ile öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 18.20 sıralarında Beyoğlu İlçesi Piripaşa Mahallesi Dirlik Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.30 sıralarında, Sarıyer İlçesi Huzur Mahallesi Ayışı Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. KONYA - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 15.40 sıralarında, Selçuklu İlçesi Horozluhan Mahallesi Hastürk Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.​