Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
23.05.2018 POLİS BÜLTENİ
24.05.2018  
1. ANKARA - YARALAMA 

Saat 20.30 sıralarında Yenimahalle İlçesi Batı Sitesi Mahallesi Cengiz Aytmatov Caddesi üzerinde bulunan site içerisinde, bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

2. ANKARA  - YARALAMA 

Saat 00.45 sıralarında Yenimahalle İlçesi Yahyalar Mahallesi Aydan Caddesi üzerinde bir kişiyi bıçak ile yaralayan iki kişi aranmaktadır. 

 

3. GAZİANTEP - ADAM ÖLDÜRME

Saat 13.00 sıralarında Şahinbey İlçesi Güneş Mahallesinde bulunan yerde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 09.15 sıralarında Büyükçekmece İlçesi Kumburgaz Mahallesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 19.45 sıralarında Ümraniye İlçesi Elmalıkent Mahallesi Mandıra Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL- YARALAMA

Saat 20.40 sıralarında Beyoğlu İlçesi Ömer Avni Mahallesi Kabataşta park içerisinde bir kişiyi bıçak ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Sultangazi İlçesi Zübeyde Hanım Mahallesi 1280. Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

8. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.45 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Fatih Mahallesi üzerinde bulunan bir iş yerinde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

9. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 00.20 sıralarında Avcılar İlçesi Üniversite Mahallesi Selvi Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.