Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
23.03.2018 POLİS BÜLTENİ
24.03.2018  
1. ADANA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 12.55 sıralarında Seyhan İlçesi Gülbahçesi Mahallesi 13066 Sokakta bulunan yerde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

2. ADANA   - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 22.45 sıralarında Karataş İlçesi Yeni Mahalle 39. Sokakta bulunan Otel’de bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

3. ANTALYA - YARALAMA  

Saat 02.15 sıralarında Muratpaşa İlçesi Şirinyalı Mahallesi Lara Caddesi üzerinde bulunan yerde 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmakta olup, olayla ilgili olarak bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

4. ANTALYA - YARALAMA

Saat 20.00 sıralarında Aksu İlçesi Barbaros Mahallesi Serik Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

5. AYDIN - YARALAMA 

Saat 01.10 sıralarında Bozdoğan İlçesi Yeni Mahalle Okullar Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. ESKİŞEHİR  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 23.00 sıralarında Odunpazarı İlçesi 71 Evler Mahallesi Aşinalık Sokak üzerinde bulunan bir kişinin tüfek ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

7. GAZİANTEP   - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 13.30 sıralarında Şehitkamil İlçesi Hacıbaba Mahallesi 31024. Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin darp edilmek suretiyle öldürülmesi olayıyla ilgili olarak 2 kişi yakalanmıştır.             

 

8. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME  

Saat 19.00 sıralarında Bahçelievler İlçesi Soğanlı Mahallesi Umut Caddesi üzerinde, iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  ​