Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
23.02.2018 POLİS BÜLTENİ
26.02.2018  
1. ANKARA  - YARALAMA

Saat 22.30 sıralarında Altındağ İlçesi Örnek Mahallesi 664/4 Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ve darp edilmek suretiyle yaralanması olayıyla ilgili olarak 2 kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır.  

 

2. AYDIN  - YARALAMA

Saat 15.30 sıralarında Didim İlçesi Çamlık Mahallesi Çağlar Caddesi üzerinde bir kişiyi av tüfeği ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

3. MERSİN  - YARALAMA

Saat 01.50 sıralarında Erdemli İlçesi Sebahattin Çakmakoğlu Caddesi üzerinde bulunan bir markette bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 15.10 sıralarında Pendik İlçesi Çamçeşme Mahallesi Sulh Sokakta bulunan bir ikamette 3 kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs aynı tabanca ile intihar etmiştir. 

 

5. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 18.30 sıralarında Üsküdar İlçesi Ünalan Mahallesi Ayazma Caddesi üzerinde bulunan bir iş yeri önünde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

6. KAYSERİ  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.45 sıralarında Melikgazi İlçesi Organize Sanayi bölgesi 43 Cadde üzerinde bulunan yerde, bıçak ile bir kişinin öldürülmesi, 2 kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. KOCAELİ - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.30 sıralarında Körfez İlçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi Kızılcık Sokakta bulunan yerde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 ​