Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
22.07.2018 POLİS BÜLTENİ
23.07.2018  
1. BALIKESİR   - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 23.30 sıralarında, Karesi İlçesi Yıldırım Mahallesi Başsaran Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

2. İSTANBUL    - YARALAMA 

Saat 15.00 sıralarında, Pendik İlçesi Kavakpınar Mahallesi Behiç Sokak bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

3. İSTANBUL    - YARALAMA 

Saat 20.10 sıralarında, Başakşehir İlçesi Tahtakale Mahallesi Vatan Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL    - YARALAMA 

Saat 20.30 sıralarında, Beylikdüzü İlçesi Dereağzı Mahallesi sahil kesiminde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

 

5. KAHRAMANMARAŞ  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 14.10 sıralarında, Türkoğlu İlçesi Cumhuriyet Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin tabanca ile yaralanması, bir kişinin ise öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

6. NEVŞEHİR    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 23.30 sıralarında, İl Merkezi Karasoku Mahallesi Atatürk Bulvarı Gülbahçe Parkı üzerinde bulunan yerde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.