Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
21.06.2018 POLİS BÜLTENİ
22.06.2018  
1. ANKARA - MALA ZARAR VERME

Saat 03.30 sıralarında Mamak İlçesi Kayaş Mahallesi 1519. Sokak üzerinde, 3 aracı yakmak suretiyle zarar veren kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

2. ANKARA - YARALAMA

Saat 23.50 sıralarında Çubuk İlçesi Kıymetoğlu Caddesi üzerinde, bir kişiyi jilet ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. ANKARA - YARALAMA

Saat 22.45 sıralarında Çankaya İlçesi Cebeci Mahallesi Tellikaya Sokak bulunan bir ikamette, bir kişinin darp edilmek suretiyle yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. BALIKESİR – YARALAMA

Saat 21.45 sıralarında Edremit İlçesi Sarıkız Mahallesi Remzi Molvalıoğlu Caddesinde bir kişiyi av tüfeği ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

5. BURSA – YARALAMA

Saat 21.50 sıralarında Yıldırım İlçesi Yavuz Selim Mahallesi Olgun Sokak üzerinde, 2 kişinin tabanca ile yaralandığı olayla ilgili bir kişi yakalanmış olup 2 kişi ise firari olarak aranmaktadır.

 

6. DİYARBAKIR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 14.00 sıralarında Silvan İlçesi Mescit Mahallesi Gazi Caddesinde bulunan tıp polikliniğinde bir kişinin öldüğü silahlı olayla ilgili 3 kişi yaralı olarak yakalanmıştır.

 

7. ESKİŞEHİR- ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.20 sıralarında Odunpazarı İlçesi Büyükdere Mahallesi Topuzlu Sokak üzerinde, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

8.İSTANBUL - YAĞMA (GASP)

Saat 15.00 sıralarında Başakşehir İlçesi Güvercintepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde bulunan bir ikamette bir kişiyi darp etmek suretiyle 100.000 TL para ile 13.000 TL değerindeki 1 adet çek koçanını alan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

9. İSTANBUL- ADAM ÖLDÜRME

Saat 21.50 sıralarında Eyüp İlçesi Karadolap Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarında bulunan bir yakıt istasyonunda, birkişiyi bıçak ile öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

10. MUĞLA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 04.50 sıralarında Bodrum İlçesi Gümbet Mahallesi Oramiral Kemal Kayacan Caddesinde bulunan bir iş yerinde, tabanca ile 2 kişinin öldürülmesi, 4 kişinin de yaralanması olayıyla 4 kişi yakalanmıştır.

 

11. NEVŞEHİR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.30 sıralarında Derinkuyu İlçesi Baş Mahallesi Yeni Camii Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

12. SAKARYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.00 sıralarında, Erenler İlçesi Bekirpaşa Mahallesi 65. Sokakta bulunan yerde, bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

13. SAKARYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.40 sıralarında Hendek İlçesi Turanlar Mahallesi Turanlar Caddesi üzerinde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili birkişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

14. YOZGAT - YARALAMA

Saat 01.30 sıralarında İl Merkezinde Aşağınohutlu Mahallesi Un Pazarı Caddesinde bulunan yerde, 4 kişiyi av tüfeği ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.         

 ​