Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
21.11.2018 POLİS BÜLTENİ
22.11.2018  
1. ANKARA – YARALAMA

Saat 14.45 sıralarında Keçiören İlçesi Atapark Mahallesi Gaziler Caddesi üzerinde, 2 kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.

 

2. ARTVİN – YARALAMA

Saat 04.10 sıralarında Hopa İlçesi Merkez Kuledibi Mahallesi Kars Caddesi üzerinde, bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. ÇANAKKALE - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.55 sıralarında, Çan İlçesi İstiklal Mahallesi Haliçi Sokakta bulunan yerde, bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 06.30 sıralarında Tuzla İlçesi Yayla Mahallesi Vatan Caddesinde bulunan yerde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL – YARALAMA

Saat 16.45 sıralarında Şişli İlçesi Merkez Mahallesi Perihan Sokakta bulunan yerde, 2 kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - YAĞMA(GASP)

Saat 20.30 sıralarında Tuzla İlçesi Evliya Çelebi Mahallesi Hatboyu Caddesi üzerinde, bir kişiyi bıçak ile tehdit edip aracını gasp eden şahıs aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.30 sıralarında Pendik İlçesi Çamçeşme Mahallesi Tevfik İleri Caddesi üzerinde, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

           

8. DÜZCE – YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında İl Merkezi Kültür Mahallesi büyük cami önünde bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan 2 kişi firari olarak aranmaktadır.​