Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
21.07.2018 POLİS BÜLTENİ
23.07.2018  
1. ANKARA    - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında, Çubuk İlçesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhabbet Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

2. ANKARA    - YARALAMA

Saat 15.30 sıralarında, Çankaya İlçesi Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

3. ANTALYA    - YARALAMA

Saat 00.10 sıralarında, Muratpaşa İlçesi Kılınçarslan Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

4. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 03.30 sıralarında, Fatih İlçesi Haseki Sultan Mahallesinde bulunan Tramvay Durağında bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.   

 

5. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 09.40 sıralarında, Üsküdar İlçesi Yavuztürk Mahallesi Pak Sokak üzerinde bir kişiyi boğmak suretiyle öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL   - YARALAMA

Saat 18.00 sıralarında, Kağıthane İlçesi Merkez Mahallesi Şafak Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

7. İSTANBUL   - YARALAMA

Saat 18.10 sıralarında, Esenler İlçesi Oruç Reis Mahallesi 546 Sokak üzerinde bir kişiyi av tüfeği ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.   

 

8. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.30 sıralarında, Eyüp Sultan İlçesi Merkez Mahallesi Göktürk Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

9. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.15 sıralarında, Bahçelievler İlçesi Siyavuşpaşa Mahallesi Esenler Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.     

 

10. YOZGAT    - YARALAMA

Saat 09.09 sıralarında, Yenifakılı İlçesi Yeni Mahallesi Çarşı Caddesi üzerinde bulunan bir kıraathane önünde 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.