Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
21.04.2018 POLİS BÜLTENİ
24.04.2018  
1. ANTALYA    - YARALAMA

Saat 00.40 sıralarında Muratpaşa İlçesi Güzeloluk Mahallesi 1846 Sokak üzerinde, iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişinin tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır. 

 

2. ANTALYA  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 19.00 sıralarında Kepez İlçesi Şafak Mahallesi Ahmet Hamdi Akseki caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

3. BALIKESİR   - YARALAMA 

Saat 11.45 sıralarında Altıeylül İlçesi Hacıilbey Mahallesi Anafartalar Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.  

 

4. ÇANAKKALE - ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.30 sıralarında Cevat Paşa Mahallesi 4 sayılı yerde bulunan iş yeri önünde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 07.40 sıralarında Pendik İlçesi Sanayi Mahallesinde bulunan havalimanı inşaatı şantiyesinde bir kişinin bıçakla öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA 

Saat 09.00 sıralarında Sultangazi İlçesi İsmetpaşa Mahallesi 82. Sokakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

7. KONYA  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 21.30 sıralarında Selçuklu İlçesi Sille Parsana Mahallesi Kaletaş Caddesi üzerinde bulunan açık otoparkta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.