Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
20.10.2018 POLİS BÜLTENİ
22.10.2018  
1. AMASYA  - YARALAMA 

Saat 00.50 sıralarında İl Merkezi Dere Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

2. ANTALYA - YARALAMA 

Saat 23.40 sıralarında Serik İlçesi Yeni Mahalle 4043. Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

3. ARTVİN  - YARALAMA

Saat 01.00 sıralarında Hopa İlçesi Merkez Küledibi Mahallesi Dumlupınar Caddesi üzerinde birbirlerini darp etmek suretiyle yaralayan 2 kişi yakalanmıştır.

 

4. ARTVİN  - YARALAMA

Saat 13.00 sıralarında, Hopa İlçesi Merkez Kuledibi Mahallesi Kars Caddesi üzerinde birbirlerini darp etmek suretiyle yaralayan 2 kişi yakalanmıştır. 

 

5. BURSA  - YARALAMA 

Saat 22.30 sıralarında Osmangazi İlçesi Küçükbalıklı Mahallesi Eski Gemlik Yolu Caddesi üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

6. ESKİŞEHİR  - YARALAMA 

Saat 21.05 sıralarında Odunpazarı İlçesi Sümer Mahallesi Yörükoğlu Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

7. MERSİN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.50 sıralarında, Yenişehir İlçesi Adnan Menderes Bulvarı 1520. Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

8. İSTANBUL  - YARALAMA 

Saat 15.00 sıralarında Arnavutköy İlçesi Karlıbayır Mahallesi Bayrak Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

9. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 21.00 sıralarında Kartal İlçesi Kordonboyu Mahallesi Turgut Özal Caddesi üzerinde 2 kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

10. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 00.30 sıralarında Arnavutköy İlçesi Sazlıbosna Mahallesi Sazlıbosna Yolu Caddesi ormanlık alanda bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.   

 

11. İSTANBUL   - YARALAMA 

Saat 12.00 sıralarında Kağıthane İlçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Nehir Sokak Nurtepe Viyadüğü üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

12. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 23.45 sıralarında Sultangazi İlçesi Sultançiftliği Mahallesi 22. Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

14. SAMSUN    - YARALAMA

Saat 18.15 sıralarında İlkadım İlçesi Zeytinlik Mahallesi Kılıçoğlu Sokakta bulunan bir ikamette bir kişiyi tüfek ile yaralayan 2 kişi firari olarak aranmaktadır.​