Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
20.04.2018 POLİS BÜLTENİ
24.04.2018  
1. ANKARA  - YARALAMA

Saat 00.30 sıralarında Altındağ İlçesi Ziraat Mahallesi Alma Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

2. ANKARA  - YARALAMA

Saat 21.45 sıralarında Keçiören İlçesi Güçlükaya Mahallesi Türkistan Parkı içerisinde bir kişiyi bıçak ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

3. BALIKESİR  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.30 sıralarında Ayvalık İlçesi Hamdibey Mahallesi Kaymakam İbrahim Ethem Bey Caddesi üzerinde bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

  

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 14.30 sıralarında Zeytinburnu İlçesi Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL    - YARALAMA 

Saat 14.30 sıralarında Kartal İlçesi Soğanlık Yeni Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde 2 kişiyi tabanca ile yaralayan bir kişi yakalanmıştır.    

 

6. İSTANBUL    - YAĞMA (GASP)

Saat 10.30 sıralarında Zeytinburnu İlçesi Merkezefendi Mahallesi Topkapı Kavşağı Caddesi üzerinde para nakli yapan kurye aracında bulunan 2 kişiyi darp etmek suretiyle 650.000 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

7. ORDU  - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında Ünye İlçesi Kaledere Mahallesi Devlet Sahil Yolu Caddesi üzerinde bulunan işyeri önünde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.