Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
19.09.2018 POLİS BÜLTENİ
20.09.2018  
1. ADANA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.30 sıralarında Sarıçam İlçesi Kargakekeç Mahallesi Kargakekeç Sokakta bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

2. ANKARA  - YARALAMA

Saat 06.40 sıralarında Akyurt İlçesi Yıldırım Mahallesi Kelebek Sokakta bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

3. ANTALYA - YAĞMA (GASP)

Saat 23.07 sıralarında Muratpaşa İlçesi Gebizli Mahallesi Aşık Veysel Caddesi üzerinde bir kişiyi darp ederek yaralayan ve 6000 TL parasını gasp eden şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 05.50 sıralarında Sarıyer İlçesi Arnavutköy Mahallesi Arnavutköy Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin bıçakla öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.00 sıralarında Bakırköy İlçesi Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin silahla öldürülmesi olayıyla ilgili şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

6. KAHRAMANMARAŞ  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 08.30 sıralarında Göksun İlçesi Köprübaşı Mahallesi Doğramacılar Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin tüfek ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. ORDU  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.20 sıralarında Altınordu İlçesi Şarkiye Mahallesi Süleyman Felek Caddesi üzerinde bir kişinin silahla öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

8. IĞDIR  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 14.30 sıralarında İl Merkezi Cumhuriyet Caddesi 517. Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır

 ​