Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
19.07.2018 POLİS BÜLTENİ
20.07.2018  
1. DİYARBAKIR   - ADAM ÖLDÜRME

Saat 21.00 sıralarında, Bismil İlçesi Altıok Mahallesi Barış Bulvarı Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

2. EDİRNE    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.30 sıralarında, Keşan İlçesi İspat Cami Mahallesi Paşayiğit Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

3. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 14.30 sıralarında, Üsküdar İlçesi Yavuztürk Mahallesi Uluhan Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan 3 kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

4. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.48 sıralarında, Eyüpsultan İlçesi Yeni Mahalle Havuzbaşı Çeşme Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

 

5. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 19.30 sıralarında, Kartal İlçesi Petrol İş Mahallesi Sancaktar Caddesi üzerinde bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. MANİSA    - YARALAMA

Saat 21.55 sıralarında, Kırkağaç İlçesi Hıdırağa Mahallesi 6 Sokak üzerinde 5 kişiyi av tüfeği ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

7. SAMSUN    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.30 sıralarında, Çarşamba İlçesi Kirazlıkçay Mahallesi Değirmenbaşı Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.