Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
18.04.2018 POLİS BÜLTENİ
19.04.2018  
1. ANKARA - YARALAMA 

Saat 03.30 sıralarında Altındağ İlçesi Aydınlıkevler Mahallesi Celal Esat Arseven Caddesi üzerinde bulunan parkta bir kişinin pompalı tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

2. ANKARA  - YARALAMA

Saat 17.45 sıralarında Keçiören İlçesi Bağlarbaşı Mahallesi Bursa Caddesi üzerinde bulunan bir iş yeri önünde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

3. ANKARA - YARALAMA

Saat 15.30 sıralarında Altındağ İlçesi Aktaş Mahallesi 735/6 Sokak üzerinde, 2 kişinin pompalı tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili olarak 6 kişi yakalanmış, 3 kişi ise firari olarak aranmaktadır. 

 

4. ANKARA  - YARALAMA

Saat 20.00 sıralarında Mamak İlçesi Şehit Cengiz TOPEL Mahallesi İncesu Caddesi üzerinde bulunan yerde 2 kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

5. ANKARA  - YAĞMA (GASP)

Saat 23.30 sıralarında, Çankaya İlçesi Maltepe Mahallesi Gençlik Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde bir kişiyi bıçakla yaralayıp 4.500 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 14.10 sıralarında Fatih İlçesi Hobyar Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde bulunan bir iş yeri önünde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

7. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Ümraniye İlçesi Çakmak Mahallesi İkbal Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. ​