Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
17.09.2018 POLİS BÜLTENİ
18.09.2018  
1. ANTALYA  - YAĞMA (GASP)

Saat 16.30 sıralarında Muratpaşa İlçesi Kışla Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bir kişiyi bıçak ile tehdit etmek suretiyle cep telefonunu ve ayakkabılarını gasp eden şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

2. BALIKESİR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.10 sıralarında Karesi İlçesi Toygar Mahallesi Cuma Sokak üzerinde bir kişinin tüfek ile öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili 3 kişi yakalanmıştır.  

 

3. BALIKESİR - YARALAMA

Saat 20.45 sıralarında Altıeylül İlçesi Hasan Basri Çantay Mahallesi Stad Caddesi üzerinde bir kişiyi darp ederek yaralayan şahıs yakalanmıştır. 

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında Kartal İlçesi Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin ateşli silah ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.15 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Fatih Mahallesi 27 Mayıs Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin ateşli silah ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 16.15 sıralarında, Eyüpsultan İlçesi Yeşilpınar Mahallesi Şimşek Sokak üzerinde 2 kişiyi bıçakla yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

7. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.50 sıralarında, Sarıyer İlçesi Yeniköy Mahallesi Orta Sokakta bir kişinin bıçakla öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

8. İZMİR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.52 sırılarında Bayraklı İlçesi 1649 sokak üzerinde bir kişinin öldüğü, 3 kişinin de yaralandığı silahlı olayla ilgili 3 kişi yakalanmıştır. 

 

9.  İZMİR  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.45 sıralarında Ödemiş İlçesi Türkmen Mahallesi Ordu Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin bıçakla öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.​