Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
17.07.2018 POLİS BÜLTENİ
18.07.2018  
1. ANTALYA    - YARALAMA

Saat 04.20 sıralarında, Demre İlçesi Alakent Mahallesi Çetinkayalar Çıkmazı Sokakta bulunan bir ikamette bir kişiyi bıçak ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.   

 

2. BALIKESİR   - ADAM ÖLDÜRME

Saat 03.50 sıralarında, Karesi İlçesi Maltepe Mahallesi Alp Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

3. BURSA    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.45 sıralarında, İnegöl İlçesi Burhaniye Mahallesi Edirne Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 11.00 sıralarında, Şişli İlçesi Mecidiyeköy Mahallesi Hark Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 16.15 sıralarında, Şişli İlçesi Kuştepe Mahallesi Alev Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 19.30 sıralarında, Ataşehir İlçesi Hürriyet Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 00.03 sıralarında, Zeytinburnu İlçesi Veliefendi Mahallesi Ahmet Yesevi Sokakta 2 kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

8. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 00.40 sıralarında, Beyoğlu İlçesi Halıcıoğlu Mahallesi Yeni Camii Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

9. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 01.00 sıralarında, Pendik İlçesi Ahmet Yesevi Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

10. MANİSA    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.10 sıralarında, Akhisar İlçesi Kethüda Mahallesi 44 Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

11. YOZGAT    - YARALAMA

Saat 11.30 sıralarında, Sarıkaya İlçesi Osman Gazi Mahallesinde bulunan yerde bir kişinin darp ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.