Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
16.10.2018 POLİS BÜLTENİ
17.10.2018  

1. ANKARA    - YARALAMA

Saat 08.30 sıralarında Yenimahalle İlçesi Batı Sitesi Mahallesi 2308 Sokak bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

2. ANKARA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.00 sıralarında Mamak İlçesi Başak Mahallesi 1673. Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

3. ANKARA    - YARALAMA

Saat 22.15 sıralarında Yenimahalle İlçesi Kentkoop Mahallesi 1859. Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

4. ANKARA   - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Altındağ İlçesi Kale Mahallesi Atpazarı Sokak üzerinde bir kişiyi bıçak ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

5. GİRESUN  - YARALAMA

Saat 17.50 sıralarında Görele İlçesi Soğuksu Mahallesi Halit Ayaroğlu Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 07.45 sıralarında Beyoğlu İlçesi İstiklal Mahallesi Gezi Parkı içerisinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 13.05 sıralarında Bahçelievler İlçesi Kocasinan Merkez Mahallesi Aydoğdu Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 8 kişi 1 adet tabanca ile birlikte yakalanmıştır. 

 

8. İSTANBUL  - SİLAHLI SOYGUN

Saat 16.45 sıralarında Sancaktepe İlçesi İnönü Mahallesi Eski Ankara Caddesi üzerinde bulunan bir bankada silah tehdidi ile banka güvenlik görevlisini etkisiz hale getirip 17.800 TL parayı alan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

9. KOCAELİ  - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında İzmit İlçesi Tepecik Mahallesi Fethiye Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde, bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan şahıs yakalanmıştır. 

 

10. SAKARYA - YARALAMA

Saat 05.00 sıralarında Söğütlü İlçesi Gündoğan Mahallesi Halit Mola Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde 5 kişinin yaralandığı silahlı olayla ilgili olarak bir kişi yakalanmış, 2 kişi ise firari olarak aranmaktadır. 

 

11. KARABÜK  - YARALAMA

Saat 21.10 sıralarında İl Merkezi Kapullu Mahallesi Şehit Şendoğan Topçu Caddesi üzerinde bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.