Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
15.10.2018 POLİS BÜLTENİ
16.10.2018  
1. ANKARA - YARALAMA 

Saat 19.30 sıralarında Yenimahalle İlçesi Demetgül Mahallesi 417. Sokakta bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

2. ANTALYA - YARALAMA 

Saat 05.20 sıralarında Alanya İlçesi Saray Mahallesi Damlataş Caddesi üzerinde bir kişiyi darp suretiyle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. GAZİANTEP - ADAM ÖLDÜRME

Saat 04.00 sıralarında Şehitkâmil İlçesi Çıksorut Mahallesi Şehit Şıho Aslancan Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.  

 

4. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 10.30 sıralarında Sancaktepe İlçesi Atatürk Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

5. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 18.15 sıralarında Bayrampaşa İlçesi Kartaltepe Mahallesi Kültür Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.  

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 00.20 sıralarında Üsküdar İlçesi Selami Ali Efendi Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

7. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 10.40 sıralarında Esenyurt İlçesi Mevlana Mahallesi Çelebi Mehmet Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

8. SAKARYA - YARALAMA 

Saat 16.30 sıralarında Adapazarı İlçesi Maltepe Mahallesi Yamaç Sokak üzerinde tabanca ile birbirlerini yaralayan 2 kişi suç aletleri ile birlikte yakalanmışlardır. 

 ​