Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
15.08.2018 POLİS BÜLTENİ
16.08.2018  
1. ANTALYA - YARALAMA

Saat 05.00 sıralarında Alanya İlçesi Güller Pınarı Mahallesi Şahoğlu Sokak üzerinde, bir kişinin bıçakla yaralanması ve çantasının gasp edilmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

2. AYDIN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 05.00 sıralarında İncirliova İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Yedi Eylül Caddesi üzerinde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

3. GAZİANTEP - ADAM ÖLDÜRME

Saat 05.00 sıralarında Şahinbey İlçesi Cengiz Topel Mahallesi Şanlıdere Caddesinde bulunan yerde, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 11.30 sıralarında Şile İlçesi Çavuş Mahallesi Üsküdar Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde, bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 11.45 sıralarında Üsküdar İlçesi Burhaniye Mahallesi Oğuzhan Sokak üzerinde 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 19.30 sıralarında Bahçelievler İlçesi Hürriyet Mahallesi Gürgören Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - YARALANMA

Saat 19.30 sıralarında Esenler İlçesi Menderes Mahallesi 358 Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

8. MUĞLA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 15.00 sıralarında, Milas İlçesi Gümüşlük Mahallesi Gümüşkesen Caddesinde bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır.​