Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
14.10.2018 POLİS BÜLTENİ
15.10.2018  

1. ANKARA    - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Polatlı İlçesi Gülveren Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerinde bulunan petrol istasyonunda bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi suç aletleriyle birlikte yakalanmıştır. 

 

2. ARTVİN  - YARALAMA

Saat 04.30 sıralarında Hopa İlçesi Sundura Mahallesi Sahil Caddesi üzerinde, bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

3. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 14.30 sıralarında Eyüpsultan İlçesi Göktürk Merkez Mahallesi Çamlık Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

4. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 19.15 sıralarında Kartal İlçesi Karlıktepe Mahallesi Atmaca Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 21.00 sıralarında Pendik İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

6. KONYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.45 sıralarında Karapınar İlçesi Sığracık Topak Yaylası üzerinde 2 kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.​