Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
14.07.2018 POLİS BÜLTENİ
16.07.2018  

1. ANKARA    - YARALAMA

Saat 04.00 sıralarında, Çankaya İlçesi Murat Mahallesi Yavuzevler Sokakta bulunan bir ikamette bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

2. ANTALYA    - YARALAMA

Saat 04.15 sıralarında, Muratpaşa İlçesi Şirinyalı Mahallesi İsmet Gökşen Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde 3 kişiyi pompalı tüfek ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.    

 

3. EDİRNE    - YARALAMA 

Saat 00.15 sıralarında, İl Merkezi Yıldırım Beyazıt Mahallesi Kızıl Mescit Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

4. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 22.40 sıralarında, Eyüp Sultan İlçesi Alibeyköy Merkez Mahallesinde bulunan bir banka önünde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

5. KAHRAMANMARAŞ  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.45 sıralarında, Dulkadiroğlu İlçesi Namık Kemal Mahallesi Malik Aslan Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 4 kişi yakalanmıştır. 

 

6. TOKAT    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 12.30 sıralarında, İl Merkezi Topçam Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde bulunan İnşaat Şantiye Yemekhanesinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

7. KIRIKKALE   - YARALAMA

Saat 18.20 sıralarında, İl Merkezi Yuva Mahallesi Şehit Müslüm Erdal Caddesi üzerinde 2 kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır. 

 

8. BATMAN    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 06.48 sıralarında, Kozluk İlçesi Hamam Mahallesi Hıdırbey Caddesi üzerinde bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.