Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
14.06.2018 POLİS BÜLTENİ
18.06.2018  
1. ANKARA    - YARALAMA

Saat 19.45 sıralarında, Çankaya İlçesi Yıldızevler Mahallesi Turan Güneş Bulvarı üzerinde bir kişiyi bıçak ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

2. ANTALYA    - YARALAMA

Saat 20.30 sıralarında, Serik İlçesi Merkez Mahallesi 2026.Sokak üzerinde 3 kişinin tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

3. ÇANAKKALE   - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.30 sıralarında, İl Merkezi İsmetpaşa Mahallesi Şevketbey Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

4. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 07.10 sıralarında, Kartal İlçesi Yukarı Mahallesi Üsküdar Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

5. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 13.30 sıralarında, Bağcılar İlçesi Yenigün Mahallesi 605.Sokak üzerinde meydana gelen bıçaklı kavgada, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yaralı olarak yakalanmıştır.   

 

6. KOCAELİ    - YARALAMA

Saat 16.00 sıralarında, Darıca İlçesi Abdi İpekçi Mahallesi Şehit Gaffar Okkan Caddesi üzerinde 2 kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili 4 kişi yakalanmıştır. 

 

7. KONYA    - YARALAMA

Saat 12.25 sıralarında, Ilgın İlçesi Camiiatik Mahallesi Kapalı Pazar içerisinde, iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 5 kişi yaralanmış, olayla ilgili 3 kişi firari olarak aranmaktadır.  

  

8. TOKAT    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 00.30 sıralarında, Erbaa İlçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi Sururi Say Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.              

 

9. UŞAK    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 13.15 sıralarında, İl Merkezi Sarayaltı Mahallesi 4.Yalçın Sokak üzerinde bir kişinin tüfek ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.