Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
14.05.2018 POLİS BÜLTENİ
15.05.2018  
1. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.20 sıralarında Polatlı İlçesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde bir kişinin pompalı tüfek ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.     

 

2. ANKARA - YARALAMA

Saat 21.15 sıralarında Altındağ İlçesi Anafartalar Mahallesi Yüksek Hızlı Tren Garı otoparkında bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

3. ANKARA - YARALAMA

Saat 23.45 sıralarında Mamak İlçesi Yeşilbayır Mahallesi Sağduyu Caddesi üzerinde 3 kişiyi tüfek ve silah ile yaralayan kişi ya da kişiler firari olarak aranmaktadır. 

 

4. ANTALYA  - YARALAMA

Saat 00.45 sıralarında, Varsak Karşıyaka Mahallesi 1545. Sokakta bulunan bir ikamette bir kişiyi bıçak ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

5. BALIKESİR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 03.25 sıralarında Edremit ilçesi Oruç Reis Caddesi üzerinde bulunan yer önünde bir kişinin darp edilerek öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.50 sıralarında Gaziosmanpaşa İlçesi Merkez Mahallesi Doğan Sokak Üzerinde iki grup arasında çıkan kavgada bir kişinin silah ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır.