Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
13.04.2018 POLİS BÜLTENİ
16.04.2018  

1. AĞRI   - YARALAMA

Saat 00.10 sıralarında Doğubeyazıt İlçesi Uluyol Mahallesi Leylak Sokakta bir kişiyi av tüfeği ile yaralayan bir kişi aranmaktadır.  

 

2. ANKARA  - YARALAMA 

Saat 22.30 sıralarında Keçiören İlçesi Şenlik Mahallesi Beyler Sokakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

3. ANKARA - YARALAMA

Saat 00.30 sıralarında Çankaya İlçesi Örnek Mahallesi Hazım Körmükçü Sokakta bulunan Park içerisinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

4. ANTALYA  - YAĞMA (GASP)

Saat 08.00 sıralarında Manavgat İlçesi Sanayii Mahallesi 2021. Sokak üzerinde bir kişinin, içerisinde cep telefonu, laptop bilgisayar, cüzdan ve çanta bulunan otomobilini zor kullanarak gasp eden şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

5. GAZİANTEP  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 14.00 sıralarında Şahinbey İlçesi İstiklal Mahallesi Şehit Serkan Perişan Sokak Üzerinde bulunan oto yıkamada bir kişiyi av tüfeği ile öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

6. İSTANBUL  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.30 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Kanarya Mahallesi 2. Arıkuşu Sokak üzerinde bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.