Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
13.03.2018 POLİS BÜLTENİ
14.03.2018  
1. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 07.55 sıralarında Bahçelievler İlçesi Çobançeşme Mahallesi Çalışlar Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

2. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 10.00 sıralarında Gaziosmanpaşa İlçesi Sarıgöl Mahallesi Hamam Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

3. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 19.15 sıralarında Büyükçekmece İlçesi Mimaroba Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde bulunan yerde, 3 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

4. İZMİR  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.00 sıralarında Tire İlçesi Turan Mahallesi 1. Selvili Mescit Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

5. TRABZON   - YAĞMA (GASP)

Saat 21.30 sıralarında Ortahisar İlçesi Yenicuma Mahallesi Derviş Sokak üzerinde bulunan bir markette tabanca ile tehdit etmek suretiyle 1841 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

6. VAN  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.00 sıralarında İpekyolu İlçesi Şabaniye Mahallesi Melen 2. Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

7. ARDAHAN   - ADAM ÖLDÜRME

Saat 14.50 sıralarında İl Merkezi Atatürk Mahallesi Karakaya Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi aynı tabanca ile intihar etmiştir.