Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
13.02.2018 POLİS BÜLTENİ
14.02.2018  
1. ADANA    - YARALAMA

Saat 18.30 sıralarında Seyhan İlçesi Ova Mahallesi Tekel Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

2. ADANA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.45 sıralarında Seyhan İlçesi Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı üzerinde bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi aynı suç aletiyle intihar etmiştir. 

 

3. ADIYAMAN   - YARALAMA 

Saat 18.30 sıralarında İl Merkezi Yenipınar Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

4. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 07.20 sıralarında Beypazarı İlçesi Beytepe Mahallesi Çeşme Çıkmazı Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

5. AYDIN  - YARALAMA

Saat 01.30 sıralarında Çine İlçesi Tatarmemişler Mahallesi Asar Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.   

 

6. ESKİŞEHİR  - YARALAMA

Saat 18.00 sıralarında Odun pazarı İlçesi 75. Yıl OSB Mahallesi 23 Cadde üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 17.45 sıralarında Sancaktepe İlçesi İnönü Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde bulunan taksi durağı önünde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

8. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.45 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Mehmet Akif Mahallesi Tan Çıkmazı Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

 ​