Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
11.04.2018 POLİS BÜLTENİ
12.04.2018  
1. AMASYA  - YARALAMA

Saat 09.15 sıralarında Merzifon İlçesi Sofular Mahallesi Uğur Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

2. ANKARA - YARALAMA

Saat 03.30 sıralarında Yenimahalle İlçesi Ergenekon Mahallesi Beyazköy Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

3. ANTALYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.00 sıralarında Serik İlçesi Kozağacı Mahallesi Elmalılar Mevkiinde tabanca ile 2 kişinin öldürülmesi, 2 kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.   

 

4. İSTANBUL  -YARALAMA

Saat 08.30 sıralarında Pendik İlçesi Bahçelievler Mahallesi Hülya Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Avcılar İlçesi Kemal Paşa Mahallesi Karataş Sokakta bulunan bir iş yerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Bayrampaşa İlçesi Kartaltepe Mahallesi Avasköy Yolu Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.45 sıralarında Zeytinburnu İlçesi Yeşiltepe Mahallesinde bulunan yerde 2 kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

8. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 23.30 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Kanarya Mahallesi Arıkuşu Sokakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

9. MUŞ  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 08.15 sıralarında Bulanık İlçesi İnönü Mahallesi Hayvan Pazarında, bir kişinin bıçakla öldürülmesi olayıyla ilgili olarak 8 kişi 1 adet Kalaşnikof, 1 adet tabanca, 109 adet fişek ve 1 adet bıçakla birlikte yakalanmıştır. 

 

10. TOKAT - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.45 sıralarında İl Merkezi Büyükbeybağı Mahallesi Çavdaroğlu Çiftliği mevkiinde, 2 kişinin yaralandığı silahlı olayla ilgili olarak 7 kişi 5 adet av tüfeği, 1 adet tabanca ve 160 adet fişek ile birlikte yakalanmıştır.