Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
05.05.2018 POLİS BÜLTENİ
07.05.2018  
1. ANKARA  - YARALAMA

Saat 22.20 sıralarında Keçiören İlçesi Atapark Mahallesi 1288 Sokakta bulunan bir ikamette 2 kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

2. ANTALYA    - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında, Aksu İlçesi Soğucaksu Mahallesi 2. İnönü Caddesi üzerinde bir kişiyi av tüfeği ile yaralayan şahıs yakalanmıştır. 

 

3. BURSA    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 14.20 sıralarında, Gemlik İlçesi Eşref Dinçer Mahallesi Şeker Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.   

 

4. HATAY    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 07.40 sıralarında Payas İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Mert Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 4 kişi yakalanmıştır.  

 

5. KOCAELİ - YARALAMA

Saat 16.15 sıralarında Gebze İlçesi Tatlıkuyu Mahallesi Güney Yanyol Caddesi üzerinde bulunan AVM’de bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

6. SAKARYA    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.30 sıralarında, Adapazarı İlçesi Korucuk Mahallesi Korucuk Caddesi üzerinde bıçak ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.

 

7. SAMSUN    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.00 sıralarında, Atakum İlçesi Körfez Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde tabanca ile bir kişinin öldürülmesi, 4 kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.  ​