Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
05.04.2018 POLİS BÜLTENİ
06.04.2018  
1. ANKARA  - YARALAMA

Saat 18.30 sıralarında Akyurt İlçesi Yıldırım Mahallesi Nurettin Can Kurtaran Caddesi üzerinde bulunan kavşakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

2. ANKARA  - YARALAMA 

Saat 12.00 sıralarında Altındağ İlçesi Atıfbey Mahallesi Serpme Kümeevler Sokakta bulunan yerde 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

3. ANTALYA - YARALAMA

Saat 17.10 sıralarında İl Merkezi Etiler Mahallesi 832.Sokakta bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

4. ESKİŞEHİR  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 14.35 sıralarında Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi içerisinde 4 kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 19.20 sıralarında Esenyurt İlçesi Yeşilkent Mahallesi Gazi Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 19.00 sıralarında Beylikdüzü İlçesi Barış Mahallesinde bulunan AVM otoparkında bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

7. KIRIKKALE - YARALAMA

Saat 06.00 sıralarında Yahşihan İlçesi Yenişehir Mahallesi Yurtkur Caddesi üzerinde bulunan kafe önünde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.