Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Emniyet Genel Müdürümüz Sn. M. Celalettin LEKESİZ’den “Kurban Bayramı” Mesajı
02.10.2014  
              Emniyet Teşkilatımızın Değerli Mensupları,
 
            Aramızdaki sevgi, saygı, hoşgörü, dostluk ve kardeşlik duygularını güçlendiren, farklılıkların zenginliğe dönüştüğü, sevinç ve hüzünlerin birlik ve beraberlik duyguları ile samimiyetle paylaşıldığı, manevi değeri yüksek olan bir Kurban Bayramını daha hep birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
 
            Kendisini ülkesine ve milletine adamış Emniyet Mensupları olarak mutluluğun ve huzurun hüküm süreceği bir bayram daha geçirmek üzere halkımıza hizmete devam etmekteyiz. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak her türlü tedbiri almanın rahatlığıyla sevdiklerimizle güzel bir bayram geçireceğimize yürekten inanıyorum.
 
            Vatana ve millete hizmet etmede önemli bir role sahip olan Emniyet Genel Müdürlüğünün bir mensubu olmanın verdiği gurur ve şeref ile tüm Teşkilat Mensuplarımızın ve fedakâr ailelerinin Kurban Bayramını kutluyorum.
 
            Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diler, gazilerimizi minnetle anar, emeklilerimize sağlıklı ve uzun ömürler dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramının, Teşkilatımız, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını, hep beraber daha nice bayramlara erişmemizi temenni ederim.
 

 

                       M. Celalettin LEKESİZ

Vali
Emniyet Genel Müdürü