Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Emniyet Genel Müdürümüz Sn. M. Celalettin LEKESİZ’den “Yeni Yıl” Mesajı
31.12.2014  
Emniyet Teşkilatımızın Değerli Mensupları,
 
Emniyet Teşkilatı, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanarak huzur ve güven içerisinde yaşamaları için fedakârca görev yapan önemli bir kurumdur.
 
Güvenlik hizmeti toplumlar açısından önemli, vazgeçilemez ve ikame edilemez bir hizmettir. Hukuk devletine bağlı, temel hak ve özgürlükleri koruyan, insan onuruna saygılı, çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi başarıyla kullanabilen bir teşkilat olmayı temel prensip olarak kabul eden Emniyet Teşkilatımız bu yoldaki kararlılık ve istikrarını 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da sürdürecektir.
 
Sunmuş olduğu güvenlik hizmetinin kalitesini artırarak kamu kurumları arasında birçok projeye öncülük eden ve diğer ülke polis teşkilatlarına örnek olan Teşkilatımızın hiç şüphesiz 2015 yılında da bu çalışmalarına devam edeceğine inancım tamdır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Teşkilatımızın siz değerli mensuplarının, eş ve çocuklarınızın yeni yılını kutlar; 2015 yılının ülkemize ve dünyaya sağlık ve barış getirmesi temennisiyle sağlıklı ve huzurlu bir yıl dilerim.
 
 
 
M. Celalettin LEKESİZ
Vali
Emniyet Genel Müdürü