Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Hayata Pas Ver Projesi Finali
02.05.2013  
“HAYATA PAS VER PROJESİ” FİNALİ
Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından, çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durması ve daha fazla sosyal aktivitelere katılması amacıyla hazırlanan “Hayata Pas Ver” projesinin kapanış finali, Denizli Atatürk Stadyumu’nda futbol ve eğlence dünyasından ünlü isimlerin katılımları ile gerçekleştirildi.
 Projenin final törenine Ak Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak, Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çankal, Tanık Koruma Daire Başkanı Musa Çağlar, Isparta Emniyet Müdürü Mehmet Or, Afyon Polis Okulu Müdürü Müjdat Karagöz, Kulüpler Birliği Başkanı Halil Ünal, eski futbolcu Engin İpekoğlu, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağcı, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Umut Güner, TFF İcra Kurulu Üyesi Edip Eren ile yerel ve ulusal basın mensupları temsilcileri katılım sağladı.
    Sunuculuğunu Cem Davran’ın yapmış olduğu final töreninde, eski Beşiktaşlı futbolculardan Pascal Nouma, final maçı öncesinde topla kısa bir gösteri yaptı. Yaklaşık 25 bin kişinin izlediği turnuvanın final maçında, eski FIFA kokartlı hakem Erman Toroğlu’nun yönettiği Yeni Yıldız Spor ve Gümüşler Demir Spor maçında, penaltı atışlarında Gümüşler Demir Spor 3 penaltıyı da gole çevirerek turnuvanın şampiyonu oldu.
Final karşılaşması sonrası yapılan madalya töreninde 20 takım bayrak ve flamalarıyla statta tur attı ve tüm futbolculara ve proje kapsamında takımların yöneticisi olan iş adamlarına madalyaları verildi. Şampiyon takım Gümüşler Demir Spor ise kupa sevincini, havai fişek gösterisi eşliğinde yaşadı. Final töreni Murat Boz konseriyle sona erdi.