Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Seçim Güvenliği ile İlgili Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi
20.06.2018  

Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren başkanlığında Seçim Güvenliği ile ilgili alınan tedbirlerin değerlendirilmesi amacıyla Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi 

Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren’in başkanlığında bugün saat 09.30’da Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Genel Müdür Yardımcıları, Terörle Mücadele, İstihbarat, Güvenlik ve Koordinasyon Daire Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya İl Emniyet Müdürlerinin beraberinde Terörle Mücadele, İstihbarat ve Güvenlik’ten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri video konferans yöntemiyle dahil oldu.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri süresince huzur ve güven ortamının temini için alınan tüm tedbirlerin üzerinde durulduğu toplantıda Gülveren, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerde hassasiyet ve titizlikle görev yapılması gerektiğini belirtti.

Toplantıda, seçime sayılı günler kala illerimizde alınan önlemlerin üst düzeye çıkartılmasının altını çizen Gülveren hiçbir provokasyona mahal verilmeyeceğini ifade etti.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.