Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Seçim Güvenliği ile ilgili Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi
16.06.2018  
Seçim Güvenliği ile ilgili alınan tedbirlerin değerlendirilmesi amacıyla  Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren başkanlığında Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Koordinasyon toplantısı, Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren’in başkanlığında Genel Müdür Yardımcıları, Terörle Mücadele, İstihbarat, Güvenlik ve Koordinasyon Daire Başkanlarının katılımıyla bugün saat 10.00’da düzenlendi.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri süresince huzur ve güven ortamının temini için alınan tedbirlerin değerlendirildiği toplantıya İl Emniyet Müdürlerinin beraberinde Terörle Mücadele, İstihbarat ve Güvenlik’ten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri video konferans yöntemiyle dahil oldu.

Toplantıda, seçime son bir hafta kala tüm İllerimizde alınan önlemlerin arttırılmasının altını çizen Gülveren “Bu süreçte bizim görevimiz Türkiye’nin her karış toprağında seçimin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktır.” dedi.

Bayram tatili dönüşü trafikte alınacak tedbirlerin de ele alındığı toplantının sonunda Gülveren, Tüm teşkilat mensuplarımızın ve ailelerinin Ramazan Bayramını kutlayarak personelimize çalışmalarında başarılar diledi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.​