Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Ödüllü Görsel Tasarım (Kısa Film-Fotoğraf-GIF), Afiş ve Slogan Yarışması
09.05.2018  
Emniyet Genel Müdürlüğünce trafik güvenliği konusunda kullanıcıların bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi amacıyla Ödüllü Görsel Tasarım (Kısa Film-Fotoğraf-GIF), Afiş ve Slogan Yarışması düzenlenecek

Emniyet Genel Müdürlüğünce, Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda yol kullanıcılarına trafikte doğru davranışların kazandırılması ve elde edilecek materyallerin bilgilendirme çalışmalarında kullanılması amacıyla görsel tasarım (kısa film-fotoğraf-gıf), afiş ve slogan yarışması düzenlenecek.

Slogan, Afiş Tasarımı ve Görsel Tasarım (Kısa Film, Fotoğraf ve GIF) kategorilerinde düzenlenecek olan yarışma 09 Mayıs 2018- 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında “Bu kemer sana çok yakışır” sloganıyla “Araç İçerisinde Emniyet Kemeri Kullanımı” temasıyla gerçekleştirilecek.

Yarışmaya katılacak adaylar www.bukemersanacokyakisir.com adresine başvuru yaparak yarışmaya dahil olacaklardır. Her kategori içerisinde en çok beğeni alan ilk 3 yarışmacı ödüllendirilecek.

Afiş Tasarımı ve Slogan kategorisine sadece ülke genelindeki ortaokul öğrencileri katılacaktır. Görsel Tasarım kategorisine ise 18 yaşından büyük vatandaşlarımız katılabilecek.

Görsel Tasarım (Kısa Film, Fotoğraf ve GİF) kategorisinde; 1.’lik Ödülü  Otomobil, 2.’lik Ödülü Bilgisayar, 3.’lük Ödülü Tablet olarak belirlendi.

Afiş Tasarımı kategorisinin; 1.’si Paris Euro Disney Resort Gezisi, 2.’si Bilgisayar, 3. ise Tablet ile ödüllendirilecek.

Slogan kategorisinde ise 1.’ye Paris Euro Disney Resort Gezisi, 2.’ye Bilgisayar, 3.’ye Tablet ödülü verilecek. Ayrıntılı bilgi için https://www.bukemersanacokyakisir.com/​​

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.​​