Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Emniyet Genel Müdür Vekilimiz Yardımsever Polisimizi Makamında Kabul Etti
25.06.2018  

Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren görevi esnasında gösterdiği yardımseverlikten dolayı Polis Memuru Vahyettin Gün’ü makamında kabul etti

Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren, 24 Haziran Pazar günü gerçekleşen Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde görevi esnasında bir vatandaşımızın yardımına koşan Polis Memuru Vahyettin Gün’ü makamında kabul etti.

Seçim sonuçları açıklandıktan sonra büyük bir sevinçle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin önüne giden vatandaşımız annesinin rahatsızlandığı haberini alması üzerine kalabalık arasında ne yapacağını bilemedi. Bir an önce annesine ulaşmak isteyen vatandaşımız trafik yoğunluğu ve oluşan insan seli sebebiyle hastaneye nasıl gidebileceğini düşünürken Polis Memuru Vahyettin Gün’ü fark edip ondan yardım istedi.

Ankara Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Şahinler Timinde görevli Polis Memuru Vahyettin Gün hiç düşünmeden çaresiz durumdaki vatandaşımızı bir an önce hastaneye yetiştirmek için motosikletiyle harekete geçti.

Hastaneye ulaştırılan vatandaşımız, kendisini hastaneye yetiştiren polis memurumuza minnet ve şükranlarını ileterek, “ Siz olmasaydınız yetişemezdim. Her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ederim.” dedi.

Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren ise yardımsever polisimizin davranışını takdir ederek, görevlerinde başarılar diledi. 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.​​